Płyny czyszczące do ekspresu

Previous slide
Next slide

Utrzymywanie ekspresu do kawy w czystości to podstawa, bez której nawet kawa najlepszego gatunku z czasem przestanie zaskakiwać swoim smakiem. Jeśli zależy Ci na tym, aby zachować odpowiedni smak i aromat ulubionego napoju, powinieneś regularnie usuwać z urządzenia wszelkie pozostałości i osady powstałe wskutek parzenia kawy, a także używania mleka. Z pomocą przychodzą Ci profesjonalne środki czyszczące do ekspresów i zaparzarek, które kupisz w naszym sklepie. Jednym z najbardziej popularnych produktów są płyny do czyszczenia ekspresu. Powstały one z myślą o użytkownikach, którzy używają ekspresów ciśnieniowych z funkcją spieniania mleka.

System spieniania mleka – zadbaj o czystość i porządek

Ekspresy automatyczne posiadające zintegrowane systemy spieniania mleka charakteryzują się dość skomplikowanym systemem układów, które przy częstym korzystaniu z tej funkcji ulegają zabrudzeniom na skutek gromadzenia się osadów mlecznych. O ile jesteś w stanie zapewnić odpowiednią czystość elementom zewnętrznym, o tyle do utrzymania wnętrza ekspresu w czystości potrzebujesz profesjonalnego środka, który poradzi sobie z zabrudzeniem w każdej części mechanizmu.

Płyn do czyszczenia ekspresów – dlaczego warto w niego zainwestować?

Użycie płynu do czyszczenia ekspresu, według opinii ekspertów, pozwoli skutecznie rozprawić się z zalegającymi osadami. Oryginalne płyny tego typu są przeznaczone specjalnie do programów czyszczących spieniacza do mleka, przez co wpływają na wysoką wydajność systemów w automatycznych ekspresach do kawy. Odpowiednio dobrany płyn:
• skutecznie i dokładnie usuwa wszelkie osady mleczne powstałe po spienieniu mleka,
• oczyszcza mechanizm ze wszystkich tłuszczy i innych niepożądanych resztek,
• rozkłada białko mleka i warstwę tłustego osadu gromadzącego się na spieniaczach automatycznych, ale również na dyszach parowych i dzbankach do spieniania.

Płyny do mycia ekspresów – wybierz odpowiedni dla siebie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne płyny czyszczące producentów ekspresów, typu Nivona czy Krups, co daje gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa urządzeń poddawanych procesom czyszczenia. Używanie oryginalnego płynu umożliwia sprawne funkcjonowanie ekspresu oraz ułatwia dotrzymanie warunków gwarancji producenta. Płyny do czyszczenia ekspresów są łatwe w użyciu, dzięki czemu mycie przebiega szybko i bezproblemowo, a ich cena jest niewygórowana. Przygotowywana w nich kawa, bez względu na jej rodzaj, będzie zawsze smakować dokładnie tak, jak za pierwszym razem.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.