Odkurzacze bezworkowe

Previous slide
Next slide

Odkurzacze bezworkowe są bez wątpienia ciekawą alternatywą dla modeli, które zbierają brud do specjalnych worków. Ze względu na brak konieczności wymiany tego elementu, znacznie spadają koszty eksploatacyjne urządzenia. Nadal trzeba jednak pamiętać o tym, że sprzęt tego rodzaju wymaga czasem wymiany komponentu, którym jest filtr do odkurzacza bezworkowego. Zapraszamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w niniejszej kategorii!

 

Odkurzacz bezworkowy – filtr

 

Odkurzacz bezworkowy jest urządzeniem, które jest doceniane przede wszystkim za komfort stosowania. Brak worka nie wpływa na jakość odkurzania domu, ponieważ zanieczyszczenia są zbierane w specjalnym pojemniku. Jednak niezależnie od tego, czy odkurzacz jest bezworkowy, czy workowy – pobiera sporo pyłu, który może osadzać się na poszczególnych elementach urządzenia, co może prowadzić do zmniejszenia siły ssania, a w niektórych przypadkach nawet zatarcia się mechanizmu i uszkodzenia sprzętu. Dlatego właśnie tak ważny jest filtr. Do odkurzacza bezworkowego stosuje się praktycznie te same modele, co w przypadku wersji workowych. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie filtra do konstrukcji sprzętu, ponieważ ewentualne prześwity czy luki mogą nadal przepuszczać pył do reszty mechanizmu.

 

Odkurzacze bezworkowe – filtry wysokiej jakości

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości filtry do odkurzaczy bezworkowych, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. To przede wszystkim akcesoria przeznaczone do użycia z urządzeniami marki Tefal, przodującego producenta na polskim rynku odkurzaczy. Są to produkty sprawdzone, które spełniają wszelkie wymagane standardy, dlatego zapewnią odkurzaczowi sprawne działanie.

 

Filtry do odkurzaczy bezworkowych powinny być wymieniane regularnie – zgodnie z zaleceniami producenta. Najczęściej okres ważności filtra przy cyklicznym odkurzaniu domu np. raz w tygodniu wynosi około rok. Tego rodzaju filtry nie tylko zabezpieczają mechanizm odkurzacza, ale mogą też skutecznie wyłapywać alergeny i bakterie, na przykład przyniesione do mieszkania przez zwierzę.

 

Jeżeli po wymianie filtra urządzenie nie pracuje normalnie, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Poza prowadzeniem sklepu oferujemy usługi serwisowe domowego sprzętu AGD. Nasi eksperci skutecznie dokonają diagnozy i naprawy odkurzacza, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. Proponujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.