Kubki termiczne, bidony, karafki

Previous slide
Next slide

W naszym sklepie znajduje się nie tylko pyszna kawa i profesjonalny sprzęt do jej przyrządzania. Dzięki odpowiednim akcesoriom kuchennym możesz cieszyć się smakiem ulubionego napoju w domu i biurze. W tej kategorii proponujemy Ci kubki termiczne do kawy, które zachowają jej ciepło na dłużej oraz chłodzące karafki i bidony na wodę, które doskonale sprawdzą się w cieplejsze dni.

Kawa musi być gorąca! Kubki termiczne

Kubki termiczne do kawy to świetne gadżety w dobrej cenie, pozwalające zachować ciepło ukochanego napoju przez kilka lub nawet kilkanaście godzin. Kubki termiczne o większej pojemności można zabrać do pracy, na piknik, nad jezioro lub w podróż. Podręczne, osobiste kubki termiczne do kawy doskonale sprawdzają się na uczelni, w samochodzie czy też nawet na spacerze. Jeśli przepadasz za wypiciem „kawy na mieście”, możesz to zrobić bardziej ekologicznie i oszczędnie niż sięgając po usługę kawiarni lub stacji benzynowej. Przelej świeżo zaparzoną kawę do jednego z estetycznych kubków termicznych i ciesz się jej pysznym smakiem, gdziekolwiek jesteś. Cena produktu szybko się zwróci, a Ty przyczynisz się do ochrony środowiska.

Zimne napoje w upalny dzień. Sięgnij po rewolucyjne karafki na wodę!

Słońce praży, temperatura coraz wyższa, a Twoja woda dawno stała się ciepła? Jeśli właśnie w tym momencie masz ochotę na coś zimnego, podzielamy Twoje opinie. Pora na jakieś rozwiązanie! Dostępne w naszym sklepie karafki na wodę to nie tylko butelki do przechowywania. Jeśli zależy Ci na trzymaniu zimnych napojów pod ręką, bez lodówki – wybierz chłodzące karafki, które posiadają własny akumulator zimna. Są stylowe i funkcjonalne – karafki szklane nadają się do używania w domu lub w biurze.

Na trening i nie tylko – bidony na wodę

Kolejnym krokiem w stronę ekologii i ekonomii jest wybór osobistego bidonu. Żeby zapewnić sobie maksimum komfortu i bezpieczeństwa, wybieraj bidony z atestem, wolne od szkodliwych substancji i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Twoje codzienne nawadnianie organizmu będzie jeszcze bardziej efektywne. Pamiętaj o nim, zwłaszcza jeśli pijesz dużo kawy! My też to robimy, a pozytywne opinie o bidonach z atestem potwierdzamy własnym doświadczeniem.

Csespresso – witaj w raju dla kawoszy

Jeśli odwiedziłeś nas w poszukiwaniu termicznych karafek szklanych lub bidonów, możesz rozejrzeć się również po pozostałych stronach. Oferujemy szeroki zakres akcesoriów i usług związanych z przyrządzaniem kawy i nie tylko. Znajdziesz u nas artykuły, które są przydatne w każdym domu.