BKS00262a

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Oferujemy przede wszystkim serwis ekspresów do kawy oraz małego AGD. Doskonale znamy specyfikę branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi. Zależy nam nie tylko na spełnianiu powierzanych zadań, ale też przyjaznej współpracy z klientem. Działamy na terenie Krakowa i Wrocławia, ale serwisujemy urządzenia od klientów z całej Polski. 

Nasz serwis opiera swoje działanie głównie na zaangażowaniu i wiedzy pracowników. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego korzystając z naszej pomocy, mogą mieć Państwo pewność owocnej współpracy! Przede wszystkim istotne jest dla nas Państwa zadowolenie. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o rzetelność podczas wykonywania naszych zadań. Wierzymy, że przyjazne nastawienie to klucz do miłej współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i od lat zajmują się naprawami podobnych urządzeń. Dzięki temu poznali ich specyfikę i są w stanie szybko zdiagnozować usterkę oraz przeprowadzić naprawę.

 

 

Naprawa ekspresu do kawy oraz sprzętu AGD

Oferujemy serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny poszczególnych marek. W każdym przypadku zapewniamy, że reperacja odbędzie się tak szybko, jak to możliwe, dzięki czemu będą Państwo mogli napić się aromatycznego naparu, odkurzyć mieszkanie czy wyprasować odzież w okamgnieniu! Na wstępie wykonujemy dokładny i bezpłatny przegląd ekspresów do kawy oraz sprzętu AGD, ponieważ podczas niego można wykryć też inne usterki, niż te, których dotyczy główny kłopot klienta.

Posiadamy sprawdzone części do ekspresów do kawy oraz drobnego AGD. Dzięki temu nawet w przypadku bardziej poważnych usterek jesteśmy w stanie szybko się z nimi uporać. Korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i narzędzi.

Które marki obsługujemy jako serwis ekspresów oraz małego AGD?

Doświadczenie, umiejętności i wiedza naszych specjalistów sprawiły, że nasza firma to autoryzowany serwis marek, takich jak:

WMFKrupsTefalRowenta

Oferujemy także serwis pogwarancyjny! Naprawa w tym przypadku dotyczy marek:

Nivona, Saeco, Philips, Delonghi, Melitta, Siemens, Jura, Dyson, Zelmer.

BKS00236b

Sprzedaż ekspresów do kawy, kawy oraz części zamiennych

Jednocześnie zaznaczamy, że nasz serwis oferuje także sprzedaż ekspresów do kawy, kawy oraz części zamiennych! W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia, które z pewnością pozwolą Państwu cieszyć się aromatycznym, smakowitym naparem. Korzystanie z modeli pewnych można mieć pewność, że ekspres będzie działał dobrze przez długi czas. 

Interesuje Państwa zakup lub naprawa ekspresów do kawy? W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy!

Nasza firma serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty. Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się w Krakowie oraz Wrocławiu. W każdym przypadku klient może liczyć na najwyższą jakość usług, a także na niezawodność oferowanego przez nas sprzętu. Nie bez powodu zaufało nam już tylu klientów! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie udzielą odpowiedzi i zaproponują dogodny termin realizacji usług bądź odpowiedni dla Państwa model ekspresu!