Serwis AGD

Zakup sprzętu AGD to zwykle wieloletnia inwestycja, która powinna być poprzedzona szczegółową analizą dostępnych na rynku urządzeń i ich parametrów technicznych. Współcześnie działający na rynku producenci wykorzystują nowoczesne technologie oraz dbają o implementację trwałych, solidnych elementów konstrukcyjnych.

Niestety nawet wysokobudżetowe urządzenia AGD niekiedy ulegają awariom – np. wskutek naturalnego zużycia poszczególnych podzespołów lub niepoprawnej eksploatacji. Niezależnie od powodu i skali wystąpienia usterki warto zadbać o szybkie przekazanie sprzętu do profesjonalnego serwisu AGD. Kraków oraz Wrocław to jedne z wielu miast w Polsce, w których nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie naprawy urządzeń wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwach domowych.

Naprawa sprzętu AGD

Jedno z miast, gdzie oferujemy profesjonalne usługi, stanowi Kraków. Serwis AGD przeprowadzany jest przez wykwalifikowaną kadrę fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Nasze usługi obejmują zarówno czynności naprawcze, jak i konserwacyjne. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą usterek w ekspresach do kawy, ale także małego sprzętu AGD.

Serwis poprzedzony jest szczegółową diagnostyką urządzenia, która pozwala zidentyfikować przyczyny awarii. Na podstawie zebranych danych informujemy klienta o skali usterki. Oferujemy profesjonalną i terminową wymianę uszkodzonych części, a także kompleksową regulację wszystkich elementów konstrukcyjnych, które mogą wpływać na działanie sprzętu AGD.

Punkt naprawy AGD

Kolejnym obszarem naszej działalności jest Wrocław. To właśnie tam znajduje się drugi oddział. Co jednak ważne, dajemy możliwość skorzystania z oferty serwisowej nie tylko klientom z Wrocławia, Krakowa i okolic, ale także innych miejsc w Polsce. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby wspólnie ustalić dogodny termin realizacji usługi, a my wyślemy kuriera po uszkodzony sprzęt.

Dbamy o terminowość, detaliczne wykonawstwo działań serwisowych, a także dobrą komunikację z klientem na każdym etapie trwania współpracy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu technicznemu możemy zapewnić najwyższy standard obsługi. Naprawialiśmy już urządzenia wielu znanych i renomowanych marek. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem takich producentów jak WMF, Krups, Tefal czy Rowenta. Nasza oferta obejmuje zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

AGD serwis 

Aby dowiedzieć się więcej na temat realizowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami dotyczącymi zarówno serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Jednocześnie zaznaczamy, że zlecenie zadania następuje poprzez dedykowany formularz on-line, który jest dostępny na naszej stronie.

Istnieje możliwość przesłania sprzętu do naprawy na podstawie otrzymanego listu przewozowego lub przekazania urządzenia bezpośrednio w jednym z oddziałów (Wrocław lub Kraków). Serwis AGD poprzedzony jest diagnostyką stanu urządzenia, która pozwala naszym specjalistom obliczyć szacunkowy koszt usługi.

AGD serwis | jasne warunki współpracy z klientem

Od samego początku działalności stawiamy na rzetelność i jasne warunki umowy. Dlatego przed przystąpieniem do wykonania jakichkolwiek czynności serwisowych kontaktujemy się z klientem oraz informujemy o wszelkich ustaleniach. Dopiero po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej z akceptacją od klienta, przechodzimy do pracy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.