serwis delonghiSerwis Delonghi Gdańsk

Jeśli jesteś kawoszem, doskonale wiesz, ile korzyści płynie z korzystania z wysokiej jakości ekspresu w domowym zaciszu. Niestety, złośliwość rzeczy martwych ma prawo objawić się zawsze, nierzadko w najmniej odpowiednim momencie, nawet jeżeli korzystasz z niezawodnego zazwyczaj urządzenia marki DeLonghi. Zatem jeśli Twój ekspres odmawia posłuszeństwa, jakiś jego element nie funkcjonuje prawidłowo lub podejrzewasz, że mogła wystąpić awaria – zgłoś się do nas. Zapewniamy profesjonalny serwis DeLonghi w Gdańsku i innych miastach Polski.

Serwis DeLonghi – Gdańsk

Nasz zespół składa się z prawdziwych fachowców. Wieloletnie doświadczenie jest owocem nieustannego rozwoju. Zajmujemy się naprawą ekspresów, w tym cenionych urządzeń firmy DeLonghi, znanej na rynku od 1974 roku. Jeśli twój ulubiony ekspres nie działa lub zaobserwowałeś jakąkolwiek usterkę, nasz serwis DeLonghi (Gdańsk) zajmie się ustaleniem konkretnej przyczyny problemu oraz jego rozwiązaniem. Mamy dostęp do specjalistycznych części zamiennych  oraz wypracowane metody i schematy działania, co jest gwarancją fachowej naprawy. Jeśli nie jesteś w stanie zjawić się w naszym punkcie osobiście, to żaden problem. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci bywają zapracowani i zajęci własnymi obowiązkami, tak więc jeśli nie możesz dostarczyć nam produktu, oferujemy również możliwość wysłania go do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej. W takiej sytuacji wystarczy, że zgłosisz się do nas, zapakujesz urządzenie w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu w czasie podróży, a kurier odbierze od Ciebie przesyłkę.

Serwis pogwarancyjny DeLonghi – Gdańsk

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie naszymi usługami oraz komfort naszych klientów, oferujemy kompleksowe naprawy ekspresów do kawy również mieszkańcom Pomorza. Twoim urządzeniem zajmą się profesjonaliści, którzy zrobią wszystko, by naprawić je jak najszybciej. Doskonale wiemy, że trudno odzwyczaić się od codziennego korzystania z ekspresu, tak więc naszym celem jest skrócenie czasu oczekiwania na naprawę do minimum. Wiedza naszych fachowców oraz niebagatelne doświadczenie pozwalają na stosunkowo szybki przebieg serwisowania sprzętu DeLonghi.

Warto mieć na uwadze, że inwestując w sprzęt renomowanej marki możemy przez długi czas cieszyć się jego użytkowaniem. Drobne usterki mogą wystąpić w każdym ekspresie, natomiast po naprawie sprzęt z powodzeniem może zadziwiać nas aromatem świeżej kawy przez kolejne lata. Nie ma konieczności kupowania nowego urządzenia tylko dlatego, że to, które nam odpowiada, odmówiło chwilowo posłuszeństwa – nawet jeśli gwarancja producenta już przestała na nie obowiązywać. Oferujemy serwis pogwarancyjny DeLonghi w Gdańsku.

 

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym czy prowadzisz działalność. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości wobec posiadanego ekspresu DeLonghi, naszych usług lub przebiegu napraw w naszym serwisie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!