serwis delonghi

Serwis DeLonghi Kraków

Uwielbiasz aromatyczną kawę i ciężko Ci wyobrazić sobie dzień bez chociaż jednej filiżanki tego pobudzającego naparu? Korzystasz z ekspresu DeLonghi, jednak urządzenie zepsuło się lub od pewnego czasu nie działa do końca poprawnie? W takim razie możemy Ci zaproponować profesjonalną pomoc. Oferujemy serwis DeLonghi klientom z Krakowa. Zapraszamy do współpracy.

DeLonghi – serwis w Krakowie

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach i w Twoim domu bądź biurze zwykle pijesz kawę z ekspresu DeLonghi, to w razie jakichkolwiek usterek sprzętu możesz skorzystać z naszej pomocy. To nieraz bardzo skomplikowane i nowoczesne urządzenia, dlatego samodzielne próby naprawy mogą okazać się nieskuteczne, a w skrajnych przypadkach pogłębić problem. Oferujemy profesjonalny serwis DeLonghi w Krakowie. Znamy wszystkie typowe usterki wspomnianych ekspresów i na pewno poradzimy sobie także z tymi mniej oczywistymi. Zarówno najnowsze, jak i najstarsze modele nie stanowią dla nas problemu.

 

Serwis pogwarancyjny DeLonghi – Kraków

Zapewniamy serwis pogwarancyjny DeLonghi dla klientów z Krakowa. Zwykle gwarancja producenta trwa dwa lata od momentu zakupu sprzętu, tymczasem dobry ekspres może być wykorzystywany nawet przez kilkanaście lat, jeśli dba się o jego właściwą konserwację. Jeżeli jednak dojdzie do usterek po upływie okresu gwarancyjnego, serwis producenta nie będzie w stanie pomóc. Proponujemy jednak skorzystanie z naprawy pogwarancyjnej. Dysponujemy setkami różnorodnych części zamiennych oraz schematów ekspresów tej marki, dzięki czemu nasze usługi są rzetelne, a samo urządzenie będzie mogło dobrze działać przez kolejne lata.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis DeLonghi? Kraków

Wyróżnia nas kilkanaście lat doświadczenia w branży, na przestrzeni których doskonale poznaliśmy budowę omawianych urządzeń, a także charakterystyczne dla nich usterki. Oczywiście, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i uzupełniamy wiedzę o najnowsze ekspresy do kawy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w kompleksowy sposób  praktycznie każdemu użytkownikowi takich sprzętów. Nasi eksperci postawią dokładną diagnozę usterki, a następnie zajmą się naprawą. Oględziny zawsze przeprowadzamy dokładnie, co pozwala nam wykryć niezauważone dotąd problemy, które w przyszłości mogą owocować koniecznością kolejnej naprawy. Do swoich zadań podchodzimy w sposób kompleksowy i rzetelny. W trosce o komfort naszych klientów umożliwiamy wysyłkową realizację zlecenia – nie musisz wychodzić z domu, ponieważ wystarczy wysłać do nas sprzęt, a my po naprawie odeślemy go na Twój adres.