serwis delonghi

Serwis DeLonghi Kraków

Czy potrafisz wyobrazić sobie poranek bez aromatycznej kawy? Jeśli Twój ekspres do parzenia ulubionego napoju uległ awarii – nie zwlekaj. Nie próbuj też naprawiać go samodzielnie, aby nie pogorszyć sytuacji. Zgłoś się do naszej firmy CS Espresso, specjalizujemy się w konserwowaniu profesjonalnych urządzeń i naprawie usterek. Zapraszamy do Krakowa! Serwis Delonghi możemy też przeprowadzić bez Twojej fatygi – wyślemy do Ciebie pracownika lub kuriera.

Kraków. Serwis Delonghi – producenta ekspresów do kawy i małego AGD

Ekspresy do kawy włoskiej marki Delonghi pozwalają na wydobycie z ziaren pełni aromatu. Wśród nich znajdują się ekspresy automatyczne, kolbowe i przelewowe, choć to wciąż nie wyczerpuje listy dostępnych urządzeń kawowych. Delonghi produkuje również małe AGD, takie jak czajniki i tostery. Produkty cechują się dobrą jakością i innowacyjnością. Poprawiają komfort codziennego życia, dodatkowo zdobiąc pomieszczenie włoskim designem. Pamiętaj, aby regularnie czyścić i serwisować swoje urządzenia, a posłużą Ci przez długi czas. Jeśli interesuje Cię profesjonalny pogwarancyjny serwis Delonghi w Krakowie, oferujemy szybką i rzetelną konserwację Twojego ekspresu.

Naprawimy każdą usterkę w sprzęcie Delonghi. Serwis Kraków

Nowoczesne urządzenia domowego użytku złożone są z wielu elementów, których naprawa wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasi pracownicy od wielu lat zajmują się serwisem Delonghi w Krakowie i nie tylko, mając pojęcie o specyfice sprzętów oraz dostęp do świetnych części. Jako CS Espresso dysponujemy zarówno oryginalnymi, jak i sprawdzonymi zamiennikami. Mając świadomość Twojego zapotrzebowania na ekspres do kawy oraz inne przyrządy, działamy prężnie i sprawnie, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim wyposażeniem. Co ważne – w celu zdiagnozowania usterki korzystamy z wysokiej klasy urządzeń. Dzięki nim natychmiast poznajemy źródło problemu i przystępujemy do jego usunięcia.

Profesjonalny serwis Delonghi

Jeśli posiadasz zepsuty sprzęt Delonghi, serwis w Krakowie możesz zlecić nam – Centrum Serwisowemu Espresso. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. A może potrzebujesz innego wsparcia niż przeprowadzenie serwisu Delonghi? Kraków to jedno z dwóch miast, w którym znajdziesz nasze stacjonarne punkty. Zajmujemy się w nich serwisowaniem i naprawą różnego rodzaju renomowanych sprzętów, zarówno ekspresów, jak i małego AGD. Jeśli mieszkasz w innym mieście, z chęcią wyślemy do Ciebie kuriera, a on dostarczy nam Twoje urządzenie. Prowadzimy też sklep, w którym kupisz nowe produkty. Zapraszamy i liczymy na miłą współpracę!