serwis delonghiSerwis Delonghi Łódź

Uwielbiasz zapach kawy o poranku? Nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki ulubionego naparu? To tak jak my! Nasza firma składa się z wyszkolonych specjalistów, którzy bez problemu uporają się z każdą usterką w Twoim urządzeniu DeLonghi. Marka ta jest jednym z najbardziej znanych producentów wysokiej jakości ekspresów do kawy. Z pewnością tę firmę doskonale zna każdy miłośnik kawy. Zdarza się jednak, że nasz sprzęt zawodzi – tyczy się to również ekspresów. Pomimo rozwijającego się rynku urządzeń AGD wciąż nie są to urządzenia bez wad.

Serwis pogwarancyjny DeLonghi – Łódź

Jeśli zauważyłeś, że ekspres odmawia Ci posłuszeństwa, koniecznie udaj się z nim do serwisu, gdzie przeszkoleni serwisanci wykonają diagnostyki Twojego urządzenia. Przyczyn awarii sprzętu marki DeLonghi może być naprawdę wiele. Często zdarza się, że nie są widoczne gołym okiem. To właśnie dlatego tak ważna jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie, które pozwoli na trafne, bezproblemowe określenie przyczyny usterki. Zapewniamy nie tylko szybkie i sprawne wykonanie zleconej nam usługi, ale przede wszystkim indywidualne oraz fachowe podejście do każdego przypadku. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet, dlatego z dbałością sprawdzamy każdy sprzęt po to, abyś, w jak najszybszym możliwym czasie mógł ponownie cieszyć się smakiem pysznej, aromatycznej kawy. Nasi serwisanci z powodzeniem naprawią Twój ekspres, wymieniając matrycę, porty, gniazda czy płytę główną. Dodatkowo nasz serwis oferuje pomoc przy konserwacji oraz czyszczeniu ekspresów DeLonghi. Zarówno podczas diagnostyki urządzenia, jak i jego naprawy posługujemy się specjalistycznym sprzętem pozwalającym nam na usunięcie każdej usterki. Jeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicznych miejscowościach, bez wahania zabierz swój ekspres do naszego “pogotowia ekspresowego”!

Serwis  DeLonghi – Łódź

Jako specjaliści w swoim fachu bez obaw podejmujemy się praktycznie każdej usterki. Umożliwiły to lata spędzone na poznawaniu specyfiki ekspresów marki DeLonghi. Nasz serwis jest w stanie uchronić Cię od konieczności zakupu nowego, drogiego ekspresu – dajemy drugie tchnienie wszystkim urządzeniom tego producenta.

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne. Twój ekspres się zepsuł, a jego gwarancja już dawno upłynęła? To nie problem! W Centrum Serwisowym Espresso zawsze jest dobry czas na usunięcie usterki. Zdecyduj się na profesjonalną i rzetelną diagnostykę oraz naprawę swojego sprzętu oraz delektuj się ulubioną kawą każdego dnia!