Serwis i naprawa AGD

Naprawa sprzętów AGD to nasza specjalność – od lat zajmujemy się profesjonalnym serwisem wszelkiego rodzaju sprzętów gospodarstwa domowego. Nie boimy się wyzwań, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zaufały nam już setki klientów, zostawiając w naszym serwisie swoje sprzęty AGD.

Co wyróżnia nasz serwis AGD?

Naszą domeną jest profesjonalizm i dokładność w działaniu. Każdego dnia zajmujemy się naprawą sprzętów gospodarstwa domowego. Twój sprzęt jest dla nas równie ważny, co dla Ciebie.

Powierzając nam go, możesz mieć pewność, że wróci do Ciebie w pełni sprawny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem pozwalającym na szybką diagnostykę zaistniałych problemów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wielu dotychczas naprawionym sprzętom gospodarstwa domowego potrafimy poradzić sobie z każdą usterką.

Jaki sprzęt AGD naprawiamy?

Specjalizujemy się w diagnozowaniu usterek i naprawie tzw. małego sprzętu AGD. Naprawisz u nas ekspres do kawy, czajnik, toster, opiekacz, gofrownicę, blender, mikser i inne urządzenia, które na co dzień ułatwiają przygotowywanie posiłków lub napojów. Serwisujemy również mniej popularne urządzenia, takie jak:

  • jajowar,
  • parowar,
  • robot planetarny,
  • grill,
  • szatkownica,
  • rozdrabniacz,
  • spieniacz do mleka,
  • wypiekacz do chleba.

Nie musisz wymieniać zepsutego sprzętu na nowy – nasi specjaliści szybko sprawdzą, co jest przyczyną usterki i naprawią Twoje urządzenie.

Co zyskujesz wybierając nasze usługi?

Będąc klientem naszego serwisu, oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz inwestować w nowy sprzęt. Popsuty mikser czy wypiekacz do chleba przestaje być problemem. Nasi fachowcy w krótkim czasie odnajdą przyczynę awarii i szybko się z nią uporają. Dzięki temu zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na przyjemności, a spisane na straty urządzenia AGD posłużą jeszcze przez kilka lat.

Serwis i naprawa AGD to nasza specjalność. Ty nie musisz się już niczym martwić. Wystarczy, że dostarczysz sprzęt do naszego serwisu lub zaprosisz naszego pracownika do swojego domu. W pełni wyszkolony fachowiec na pewno sprawnie naprawi każdą usterkę. Z kolei konkurencyjne ceny naszych usług nie nadszarpną Twojego budżetu.

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni. Jeśli popsuło Ci się małe AGD, skontaktuj się z naszymi fachowcami. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym, pełnym zaangażowaniem. O wysokiej skuteczności naszych działań świadczą liczne pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.

Drugie życie Twojego AGD

Do naprawy wszystkich powierzonych nam artykułów gospodarstwa domowego używamy najwyższej jakości części zamiennych. Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętów małego AGD, dzięki czemu możesz mieć pewność, że doskonale znamy się na swojej pracy. Regularnie aktualizujemy swoją wiedzę o wszelkich nowinkach technicznych, dlatego żadne sprzęty nie mają przed nami tajemnic.

 

Naprawa małego sprzętu AGD jest dla nas codziennością. Zdobyte umiejętności i lata praktyki sprawiły, że możemy wykonywać również wszelkie naprawy gwarancyjne różnego rodzaju sprzętów oprócz dużego AGD. Zaufali nam nie tylko klienci, ale również przodujący producenci sprzętów gospodarstwa domowego.