serwis jura

Serwis Jura Wrocław

Czy nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia od wypicia kubka kawy? My też nie potrafimy tego zrobić. Zajmujemy się naprawą urządzeń Jura. Serwis we Wrocławiu, który prowadzimy, cieszy się dobrymi opiniami klientów. Kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem w to, co robimy. Chętnie zajmiemy się naprawą Twojego ekspresu do kawy.

Czym się wyróżniamy – Jura Serwis we Wrocławiu

Ekspresy do kawy oraz małe AGD należą do urządzeń, które pracują często pod wpływem temperatury oraz wysokiego ciśnienia. Dlatego może zdarzyć się, że ich części oraz elektronika ulegną awarii. Naprawa sprzętu może okazać się dla Ciebie sporym wydatkiem, dlatego powinieneś co jakiś czas zlecić profesjonalny serwis urządzeń. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się naprawdę długim czasem używania produktów.

Po czym poznasz, że zajmujemy się profesjonalnym serwisem ekspresów do kawy? Serwisowanie rozpoczynamy od uważnego oraz dokładnego oczyszczenia urządzenia. Zdarza się, że niektóre ze sprzętów mają funkcję automatycznego czyszczenia, jednak nawet wtedy nie są umyte tak dokładnie, jak my to robimy. Następnie oglądamy podstawowe podzespoły. Na tym etapie niemal natychmiast wychwytujemy wszelkie mechaniczne usterki: pęknięcia, wycieki oraz uszkodzenia. Naprawiamy je albo wymieniamy. Kolejnym etapem jest odkamienianie urządzenia, dlatego że kamień, który znajduje się w wodzie, może uszkodzić nie tylko ekspres do kawy, ale również wszystkie pozostałe sprzęty AGD. Po tym etapie są wykonywane kolejne naprawy.

Co oferujemy Ci w Jura – serwis we Wrocławiu?

Jesteśmy autoryzowanym serwisem, dlatego możemy przeprowadzać naprawę urządzeń wielu marek, takich jak:  Krups, Tefal, Rowenta oraz WMF, Saeco, Philips, Delonghi, Melitta, Siemens, Jura, Dyson, Zelmer, Neato, Graef, Kitchenaid, Kenwood. Oferujemy również sprzedaż części zamiennych do urządzeń wymienionych producentów. Podczas korzystania z naszego asortymentu możesz zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, na jaką usługę się zdecydujesz, możesz liczyć na konkurencyjne ceny.

Naprawa urządzeń Jura – serwis we Wrocławiu

Czy interesuje Cię zakup albo naprawa ekspresu do kawy? Masz jakieś wątpliwości? Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy wszystkie niejasności. Zaproponujemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Zapewnimy także szybką realizację oraz możliwość bezpiecznych płatności. Oferujemy również darmową dostawę od  kwoty 300 złotych.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej!