serwis krups

Serwis Krups Bielsko-Biała

Kawa to jeden z najbardziej rozpowszechnionych napojów na świecie. To ona rozbudza o poranku miliony ludzi na całym świecie, ciesząc ich swym charakterystycznym smakiem, niesamowitym aromatem oraz sporą dawką kofeiny. Jej smak zależy od rodzaju, stopnia zmielenia i wypalenia ziaren, składu mineralnego wody, jej temperatury w momencie zalewania oraz od sposobu jej parzenia.

Istnieje kilka metod parzenia kawy. Można to zrobić za pomocą kawiarki, chemexa, aeropressu, french pressu, syfonu bądź drippera. Jednak najwygodniejszą i najszybszą opcją jest przygotowanie kawy przy użyciu ekspresu. Nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych akcesoriów ani umiejętności, a poza regularnym czyszczeniem, odkamienianiem, uzupełnianiem wody oraz kawy nie musisz nic robić poza naciśnięciem przycisku.

Serwis Krups w Bielsku-Białej

Wyobraź sobie, że wchodzisz do kuchni, by zacząć poranną rutynę od włączenia ekspresu, jednak zamiast oczekiwanej pysznej kawy czeka na Ciebie przykra niespodzianka – urządzenie nie chce się włączyć lub zgłasza błąd. Jako profesjonalne Centrum Serwisowe Espresso wiemy, co zrobić w takich sytuacjach. Na co dzień często mamy do czynienia z ekspresami firmy Krups, które z powodu usterki, wieku bądź intensywnej eksploatacji przestały działać. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu znamy te urządzenia od podszewki, możemy więc szybko i skutecznie je naprawić.

Serwis Krups Bielsko-Biała – kompleksowa pomoc w przypadku awarii ekspresu

Kiedy Twój ekspres do nas dotrze, najpierw wykonamy dokładną diagnostykę w poszukiwaniu źródła usterki. Jeśli uszkodzoną część da się naprawić, zrobimy to, jeśli nie – niezwłocznie wymienimy ją na sprawną. Poza samą naprawą oferujemy także profesjonalne doradztwo oraz wsparcie specjalistów, którzy z chęcią podzielą się z Tobą sposobami na to, aby posiadany przez Ciebie ekspres marki Krups mógł Ci służyć kolejne lata.

Wychodzimy z założenia, że po to kupuje się tego typu sprzęt, by działał on jak najdłużej. Dlatego naprawiamy uszkodzone urządzenia – byś nie musiał ponosić kosztów zakupu nowego. Serwisowanie również nie będzie kosztowne oraz zostanie wykonane w jak najkrótszym czasie, żebyś jak najszybciej mógł znów cieszyć się kawą ze swojego ulubionego ekspresu Krups.

Nie musisz się obawiać pozostawienia swojego ekspresu w naszym serwisie – trafi do jednych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.