serwis krups

Serwis Krups Gliwice

Pewnie znacie to słynne wśród baristów powiedzenie: „powiedz mi, jaką kawę pijesz, a ja powiem Ci, kim jesteś”. A więc stwórzmy sobie małą zabawę i odpowiedz na postawione pytanie. Która kawa jest Twoją ulubioną? Czarne jak smoła espresso z kawową pianką na powierzchni? Przepyszne cappuccino ze śmietankową pianką? Słodkie caffé latte z lekką pianką ze spienionego mleka? Kawa w wersji maxi, czyli Americano? Albo jej nieco słabszy kuzyn – long black? Flat white z cienką warstewką pianki? Kawa przelewowa o łagodnym, mniej intensywnym smaku? A może trójwarstwowe latte macchiato?

Bez względu na odpowiedź, którą kawę pijesz najczęściej, gwarantujemy, że awaria Twojego ekspresu Krups nigdy nie sprawi, że będziesz musiał z niej na długo rezygnować.

Serwis Krups w Gliwicach

Zepsuty ekspres to dla kawosza prawdziwy koszmar. Pozbawiony kofeiny człowiek od rana jest nieprzytomny, roztargniony, a czasami nawet zły. Bez kawy codzienna rutyna stanowi zwykły ciąg czynności, a przecież przerwa na filiżankę tego naparu dla wielu jest jedyną możliwością zatrzymania się na chwilę. Dlatego gdy Twój ekspres niedomaga, a Ty tęsknisz za wyrazistym aromatem i intensywnym zapachem, jak najszybciej się z nami skontaktuj!

 

Serwis Krups Gliwice – serwis na miarę Twojego sprzętu

Jako Centrum Serwisowe Espresso oferujemy kompleksową pomoc przy naprawie i serwisowaniu wszystkich ekspresów marki Krups. W trakcie zajmowania się sprzętem wykorzystujemy ogrom doświadczenia oraz wiedzy zdobyte przez wiele lat pracy. Dzięki temu żadna sytuacja nie jest w stanie nas zaskoczyć i jesteśmy gotowi na wszystko.

Kiedy Twój ekspres znajdzie się w naszych rękach, rozbierzemy go, dokładnie prześwietlimy wnętrze, zdiagnozujemy problem, a kiedy zlokalizujemy część, która spowodowała usterkę, w miarę możliwości naprawimy ją lub wymienimy na nową, oryginalną. Nie będzie Cię to dużo kosztować, ponieważ chcemy, aby przyjmowane przez nas ekspresy kojarzyły się z tanią, ale świetnie wykonaną naprawą. Na nowy egzemplarz zawsze jeszcze przyjdzie pora, dlatego warto zadbać o to, aby stary jak najdłużej trzymał formę i cieszył domowników pyszną, doskonale zaparzoną kawą przez wiele lat.

Z naszym serwisowaniem Twój ekspres jest bezpieczny, a kawa zawsze gotowa na skinienie palcem. Zadzwoń do nas, napisz maila bądź wypełnij formularz, podając swoje dane oraz jak najdokładniejsze informacje dotyczące Twojego sprzętu marki Krups, a my przywrócimy go do całkowitej sprawności.