serwis krups

Serwis Krups Kielce

Uwielbiasz rano wypijać filiżankę aromatycznej kawy z ekspresu, jednak Twoje urządzenie ostatnimi czasy nie pracuje prawidłowo? Niezależnie od przyczyny problemu, przyda Ci się profesjonalna pomoc, którą gwarantuje nasz serwis Krups dla klientów z Kielc. Naprawy realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Krups, dlatego wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Zapraszamy do współpracy.

Autoryzowany serwis Krups – Kielce

Krups to firma znana z produkcji wysokiej klasy ekspresów do kawy, wyróżniające się licznymi funkcjami i parzeniem doskonałego naparu. Jednak nawet najlepsze urządzenia na rynku mogą ulegać usterkom. Samodzielna naprawa jest skomplikowana, głównie przez zaawansowanie technologiczne nowoczesnego sprzętu. Ponadto nieautoryzowana ingerencja w budowę produktu przerywa gwarancję. Warto więc korzystać z pomocy autoryzowanego serwisu Krups. Współpracujemy z omawianą marką od wielu lat, dlatego zajmujemy się profesjonalnymi naprawami jej urządzeń. Korzystamy z oryginalnych podzespołów i gwarantujemy kompleksowe usługi. Dzięki temu jesteśmy w stanie uporać się z wyjątkowo skomplikowanymi usterkami.

Profesjonalny serwis Krups w Kielcach

Wiemy, że brak dostępu do ekspresu jest problematyczne, szczególnie dla prawdziwych fanów kawy. Zapewniamy więc, że wszystkie naprawy wykonujemy tak szybko, jak to możliwe. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami oraz podzespołami. Ponadto doskonale znamy specyfikę urządzeń marki Krups. Szybko diagnozujemy powody problemów w pracy ekspresów, co pozwala w krótkim czasie zrealizować naprawę. Dbając o komfort naszych klientów umożliwiamy realizację wysyłkową. Oznacza to, że nie musisz wychodzić ze swojego domu, żeby naprawić ekspres. Wystarczy, że wyślesz do nas uszkodzone urządzenie, a nasi specjaliści dokonają diagnozy, zaproponują cenę serwisu, a po jej akceptacji podejmą się działań naprawczych, zgodnie z oryginalnymi schematami konkretnego modelu.

Do oględzin podchodzimy bardzo poważnie, ponieważ usterka danego egzemplarza może nie być jego jedynym problemem. Chcąc zapewnić klientowi kompleksową obsługę, sprawdzimy cały sprzęt i naprawimy wszystkie problemy, które go dotknęły.

Dbamy o rzetelność podczas naszej pracy, dlatego każdy ekspres Krups jest sprawdzany przez doświadczonego technika AGD. Od lat działamy na rynku, stale się rozwijając i śledząc “nowinki” technologiczne, dzięki czemu możemy naprawić nawet najbardziej nowoczesne urządzenia na rynku. Rozwijamy swoją ofertę oraz szkolimy kadrę pracowników, dzięki czemu jakość naszych usług nieprzerwanie się zwiększa. Obsługujemy klientów nie tylko z Kielc, ale całej Polski.

Zajmujemy się nie tylko naprawą ekspresów marki Krups, ale też modeli innych popularnych marek. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Pracujemy stosunkowo szybko i oferujemy konkurencyjne ceny współpracy.