serwis krups

Serwis Krups Radom

Jeśli potrzebujesz naprawy lub przeglądu swojego ekspresu do kawy marki Krups, to możemy Ci pomóc! Od lat zapewniamy kompleksowe usługi związane z tymi urządzeniami. Oferujemy serwis Krups dla klientów z Radomia. Działamy możliwie jak najszybciej, proponujemy konkurencyjne ceny i jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Krups. Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalny serwis Krups – Radom 

Współczesne ekspresy do kawy to skomplikowane urządzenia, które często za naciśnięciem jednego przycisku są w stanie przygotować gęste i treściwe espresso, lekkie latte czy standardowe americano. Jednocześnie sprawia to, że budowa urządzenia jest stosunkowo skomplikowana i nawet pozornie drobne usterki mogą okazać się trudne, dlatego nie warto dokonywać naprawy na własną rękę, ale zlecić ją profesjonalistom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kawowej i szeroko pojętym serwisie domowego AGD. Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy potrafią szybko dokonać diagnozy wysłanego nam urządzenia, a także wykonać szybki ogólny przegląd, czy sprzęt nie boryka się z innymi problemami. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksowy serwis Krups oraz komfortową współpracę. Oczywiście będziemy informować Cię o wszelkich zdarzeniach mogących generować dodatkowe koszty – działamy zawsze po akceptacji klienta. 

 

Autoryzowany serwis Krups Radom

 Na rynku można natknąć się na różne oferty serwisów Krups, jednak nie zawsze są to autoryzowane punkty, umożliwiające naprawę gwarancyjną. W takiej sytuacji może się okazać, że nawet w przypadku udanego uporania się z usterką, klient straci wspomnianą gwarancję, która może przydać się w przyszłości. Dlatego możesz nam zaufać. Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisu Krups. Używamy profesjonalnych narzędzi i dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które są idealnie dopasowane do ekspresów tej marki. Ponadto działamy szybko i zawsze staramy się oferować konkurencyjne ceny. Umożliwiamy także wysłanie nam uszkodzonego urządzenia. Po diagnozie i naprawie odeślemy go do Ciebie, dlatego współpraca z nami nie wymaga Twojego wychodzenia z domu! Pragniemy również przypomnieć, że świadczymy także pomoc pogwarancyjną w przypadku urządzeń marki Krups, jak i innych. Nasi eksperci szybko realizują zlecenia, dlatego dzięki naszej obsłudze już niedługo będziesz w stanie cieszyć się filiżanką swojej ulubionej kawy z ekspresu Krups. Zapraszamy