serwis krups

Serwis Krups Rzeszów

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kawa poza pobudzaniem ma jeszcze szereg innych zalet, powodujących, że jest ulubionym napojem milionów osób na całym świecie. Ten napar nie tylko ma działać na ośrodkowy układ nerwowy. Kawa stanowi źródło istotnych przeciwutleniaczy, likwidujących wolne rodniki przyspieszające starzenie się tkanek oraz czasami są odpowiedzialne za nowotwory. 

Kawa zwiększa poziom serotoniny i dopaminy, czyli tzw. hormonów szczęścia, przyspiesza krążenie oraz obniża produkcję enzymów wątrobowych, co może zapobiec wystąpieniu stanów zapalnych lub uszkodzeń. Zawiera polifenole, które przeciwdziałają zamianie zdrowym komórkom w nowotworowe, chronią je przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, a także przyspiesza ich regenerację.

Zobacz, ile dobroczynnych działań wykazują te brązowe, niepozorne ziarna!

Serwis Krups w Rzeszowie

Twój ekspres właśnie uległ awarii, a Ty musisz obejść się bez swojej ulubionej filiżanki kawy? Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a my sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić. Nasze profesjonalne Centrum Serwisowe Espresso zapewnia kompleksowe wsparcie i pomoc w przypadku wszelkiego rodzaju ekspresów marki Krups. Dzięki pracy z tego typu urządzeniami przez wiele lat zgromadziliśmy duże doświadczenie i wiedzę na ich temat, umożliwiającą nam bezbłędną diagnozę oraz sprawną naprawę.

Serwis Krups Rzeszów – sprawny ekspres do szczęśliwy klient

Prowadzimy Centrum Serwisowe Espresso, ponieważ wierzymy, że jak wszystkie domowe sprzęty, tak i ekspresy zasługują na drugą szansę. Tego rodzaju urządzenia sprawiają nam radość każdego dnia, a także umilają popołudnia i przedłużają wieczory. Dlatego w razie awarii chcemy je naprawiać, aby mogły sprawnie działać, a tym samym wywoływać uśmiechy na twarzach użytkowników. 

Nasz serwis istnieje dla momentów, kiedy Twój ekspres odmawia posłuszeństwa. Nie skreślaj swojego sprzętu, planując od razu kupno nowego i nierzadko kosztownego urządzenia. Daj mu szansę, przynieś do nas, a my odpowiednio go zdiagnozujemy, rozbierzemy oraz sprawdzimy wszystkie części. Jeśli element nada się do naprawy, zrobimy to bez problemu, a w innym razie wymienimy go na nowy. Gwarantujemy, że wykonamy usługę jak najszybciej, a Ty zapłacisz o wiele mniej, niż za nowy ekspres.

Naszą misją jest sprawić, aby nigdy nie zabrakło Ci kawy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo przez formularz zgłoszeniowy w zakładce „kontakt” i oddaj swój ekspres w ręce specjalistów do serwisu Krups Rzeszów.