serwis nivona

Serwis Nivona Kraków

Automatyczne ekspresy do kawy Nivona cenione są przez osoby indywidualne oraz właścicieli firm. Pozwalają na sprawianie sobie codziennej przyjemności w biurze lub zaciszu domowym. Działają prosto, intuicyjnie i cicho. Marka popiera też ideę zrównoważonego rozwoju – stawia na wieloletnie działanie swoich produktów. Jak możesz zadbać o swój sprzęt? Wykonuj regularny serwis Nivona. Kraków to miasto, w którym zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszej firmy CS Espresso. Od lat zajmujemy się konserwacją i naprawą ekspresów do kawy i małego AGD – w oparciu o wiedzę, fachowy sprzęt i przyjazne nastawienie do współpracy.

Ciesz się kawą przez wiele lat! Serwis Nivona w Krakowie

Esencja kawowa to napój uwielbiany przez wiele osób. Jeśli należysz do szerokiego grona, które nie wyobraża sobie dnia bez kawy, z pewnością zależy Ci na bezawaryjnym działaniu ekspresu Nivona. Serwis w Krakowie i okolicach przeprowadzamy tak szybko, jak to możliwe – nie chcemy, abyś musiał rezygnować ze swoich codziennych radości. To równie ważne, jeśli posiadasz urządzenie na potrzeby firmy – Twoi pracownicy i kontrahenci zasługują na aromatyczną kawę bez fusów. Możesz przedłużyć żywotność ekspresu, zlecając nam regularny serwis Nivona. W Krakowie znajdziesz nas przy ulicy Tadeusza Szafrana 5A/4LU, jednak jeśli nie możesz do nas przyjechać – skontaktuj się z nami. Wyślemy do Ciebie pracownika albo kuriera, który odbierze sprzęt i przywiezie do CS Espresso.

Kraków – serwis Nivona. Naprawimy każdą usterkę

Naszą firmę charakteryzuje znajomość specyfiki branży i duże doświadczenie. Nowoczesne ekspresy do kawy są skomplikowanymi produktami, których nie należy naprawiać samodzielnie. W ten sposób możesz pogorszyć sytuację. Jeśli więc zdarzyła się jakaś usterka urządzenia Nivona, serwis w Krakowie zleć specjalistom. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia rzetelną diagnozę problemu. Mamy także dostęp do oryginalnych części od producenta oraz sprawdzonych zamienników. Dzięki temu możesz być pewny, że prężnie i skutecznie przeprowadzimy serwis Nivona. Kraków to miasto, w którym współpracujemy z różnymi klientami – zależy nam na przyjaznej atmosferze, indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz zadowoleniu z naszych realizacji.

Centrum Serwisowe Espresso – sklep, naprawa, doradztwo

CS Espresso posiada dwa punkty w Polsce – we Wrocławiu i w Krakowie. Serwis Nivona to jedna z oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się sprzętem wielu renomowanych marek, zarówno naprawiając go, jak i dostarczając nowe produkty. Zachęcamy do kontaktu – jeśli potrzebujesz pomocy, nasi pracownicy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.