serwis nivona

Mimo że firma Nivona powstała tylko nieco ponad 15 lat temu, prawdziwi miłośnicy kawy doskonale ją znają i cenią jej urządzenia. Marka narodziła się w 2005 roku za sprawą potrzeby zmian trzech osób pracujących w sporej wielkości przedsiębiorstwie produkującym domowe sprzęty. Założyciele czuli, że to nie w porządku, iż pionierami w zakresie produkcji ekspresów do kawy są niezaprzeczalnie Włosi. Chcąc to zmienić i pokazać światu, co znaczy solidny sprzęt w wykonaniu Niemców, zaczęli prace na projektem idealnego urządzenia. Po około roku wypuścili na rynek swój pierwszy ekspres, rozpoczynając swoją drogę od początkujących producentów do miana jednej z czołowych marek na świecie.

 

Serwis urządzeń marki Nivona w Warszawie

Sprzęt, który oferuje niemiecka marka Nivona, to nowoczesne ekspresy do kawy, których zadaniem nie jest jedynie parzenie aromatycznego napoju. Tak naprawdę cel to zaspokojenie potrzeb właściciela w zakresie przygotowywania idealnego naparu, a spełnienie go ma umożliwić szerokie zaplecze technologiczne tych urządzeń. Modele z najnowszych serii posiadają dotykowe ekrany, automatyczne programy czyszczące wnętrze ekspresu, a także wiele więcej. Co ciekawe, pozwalają na przygotowanie kawy z własnego przepisu oraz zostały wyposażone w aplikację mobilną, która umożliwia monitorowanie czyszczenia i zapisywanie własnych receptur na idealną kawę. Mnogość zaawansowanych funkcji sprawia, że ekspresy te są bardzo chętnie wybierane przez osoby prywatne, jak i firmy. Jednak z drugiej strony mają dość skomplikowaną budowę, która może stanowić problem podczas naprawy. Z tego względu najlepiej jest zdać się na specjalistów.

Serwis Nivona Warszawa – Centrum Serwisowe Espresso

Twój ekspres do kawy marki Nivona uległ awarii, a nikt w okolicy nie chce się podjąć naprawy? Skontaktuj się z nami i dostarcz swój sprzęt, a na pewno zaradzimy problemowi. Oferujemy kompleksową usługę, w ramach której dokonamy diagnozy i zlokalizujemy usterkę, wymienimy wszystkie zużyte części na oryginalne oraz fabrycznie nowe, a także naprawimy uszkodzone podzespoły. Gwarantujemy, że za dobrze wykonaną usługę nie zapłacisz dużo, a na pewno nie tyle, ile kosztuje nowy ekspres, co czasami zdarza się w różnych punktach serwisowych. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową.

Jeśli szukasz fachowców, którzy w odpowiedni sposób zaopiekują się Twoim ekspresem marki Nivona, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Dostarcz nam sprzęt, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znów mógł cieszyć się kolejnymi filiżankami doskonale przygotowanej kawy.