Serwis Philips Kraków

Masz w domu urządzenie marki Philips, które ostatnimi czasy nie działa poprawnie lub się zepsuło? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Od wielu lat prowadzimy serwis Philips w Krakowie – i nie tylko tam – dlatego możesz liczyć u nas na profesjonalną pomoc i skuteczną naprawę.

Kraków – serwis Philips

Urządzenia Philips są wyjątkowo popularne, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że produkty tej marki znajdują się w wielu domach na całym świecie. Elektronika użytkowa jest zwykle bardzo często wykorzystywana, a regularność ta niestety wiąże się z ryzykiem pojawienia się usterki. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy Ci pomóc z lodówką, ekspresem do kawy, kuchenką mikrofalową, czajnikiem, blenderem lub innym sprzętem AGD.

Philips – serwis Kraków

Prowadzimy profesjonalny serwis Philips w Krakowie. Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia z wieloma urządzeniami tego producenta, dlatego poznaliśmy ich specyfikę oraz budowę, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, dlatego do pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia. Wyróżnia nas nie tylko rzetelność, ale także wieloletnie doświadczenie.

Świadczymy także doradztwo w zakresie urządzeń Philips, dlatego możesz się z nami skontaktować, jeśli boisz się, że Twój model zaczyna się psuć. W każdym przypadku Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zdalny serwis Philips w Krakowie

Chcąc jeszcze lepiej zadbać o wygodę naszych klientów, oferujemy możliwość przesłania nam uszkodzonego sprzętu. Wyślemy kuriera pod Twój adres, a Ty przekażesz mu urządzenie. Możemy też doradzić, jak bezpiecznie spakować dany egzemplarz. Następnie po wykonaniu prac serwisowych odeślemy produkt do Twojego domu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu!

Kilka słów o marce Philips

Philips to przedsiębiorstwo założone w 1891 roku przez Frederika i Gerarda Philipsów. Początkowo firma zajmowała się produkcją żarówek, jednak w pierwszej połowie XX wieku w ofercie marki pojawiły się kolejne produkty – tym razem z zakresu elektroniki użytkowej. Co ciekawe, to Philips wprowadził na rynek pierwszą golarkę elektryczną. Firma stoi także za takimi produktami, jak chociażby kasety magnetofonowe, które stały się przebojem na całym świecie. Obecnie marka jest przede wszystkim znana z urządzeń RTV oraz AGD, takich jak ekspresy do kawy, lodówki czy telewizory. I właśnie takim serwisem Philips w Krakowie zajmujemy się my!