Serwis pogwarancyjny Philips

Zakup ekspresu do kawy, odkurzacza, czy robota sprzątającego to zwykle wieloletnia inwestycja, która powinna być poprzedzona dokładną analizą dostępnych na rynku ofert. Producenci ekspresów i innych sprzętów AGD wprowadzają na rynek szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym domowe urządzenia mogą wykonywać profesjonalne czynności w mgnieniu oka. Coraz więcej konsumentów przekonuje się do ekspresów serwujących aromatyczną kawę – niczym z klimatycznej kawiarni. Wzmożonym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie także automatyczne roboty sprzątające. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie serwisowania pogwarancyjnego urządzeń marki Philips.

Naprawa pogwarancyjna Philips – podstawowe informacje o usłudze

Nasza firma działa w branży kawowej od wielu lat. Zajmujemy się dystrybucją ekspresów do kawy, a także ich profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Oferujemy także szereg usług naprawczych innych sprzętów AGD. Wzmożona eksploatacja, czy niesprawność poszczególnych elementów w systemie konstrukcyjnym może generować większe awarie. W tej sytuacji warto skorzystać z naszych usług serwisowych. Philips to jeden z wielu producentów, którego urządzenia serwisujemy w systemie pogwarancyjnym. Każda usługa realizowana jest w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę, że każda awaria wymaga detalicznego podejścia i szybkiego znalezienia źródła problemu. Nasi serwisanci działają w sposób sprawny, terminowy i w pełni profesjonalny.

Serwis pogwarancyjny Philips – jak to wygląda w praktyce?

Serwis pogwarancyjny Philips to usługa, którą oferujemy od lat. Po otrzymaniu zgłoszenia o awarii urządzenia, nasi serwisanci terminowo przystępują do czynności naprawczych. W pierwszej kolejności wykonujemy bezpłatny przegląd całego systemu konstrukcyjnego urządzeń marki Philips. Dzięki temu możliwe jest znalezienie innych usterek, które wpływają na jakość pracy urządzenia, ale nie zostały wykryte wcześniej przez klienta. Kolejnym krokiem jest likwidacja usterki i ewentualna wymiana części, które zostały uszkodzone lub zniszczone wskutek wzmożonej eksploatacji. Korzystając z naszych usług, dajesz swojemu urządzeniu szansę na sprawne funkcjonowanie przez kolejne lata. W zdecydowanej większości przypadków serwis pogwarancyjny Philips okazuje się być bardziej opłacalny, aniżeli zakup nowego urządzenia.

Philips – serwis pogwarancyjny | nasza oferta

Doskonale znamy specyfikę produktów AGD. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Serwisujemy urządzenia od klientów z całej Polski. Pozytywnie opinie konsumentów utwierdzają nas w przekonaniu, że dbałość o pełnię profesjonalizmu na każdym etapie trwania współpracy to aspekt, który warto stawiać na piedestale. Klienci cenią nas za profesjonalne i indywidualne podejście, szybką realizację zleceń, bezproblemowy przebieg przeprowadzania transakcji płatniczej, a także fachowe porady w zakresie konserwowania sprzętu.

Pogwarancyjny serwis Philips – dlaczego warto?

Posiadamy sprawdzone części wymienne do sprzętów marki Philips. Naprawa pogwarancyjna odbywa się przy wykorzystaniu wyłącznie sprawdzonych i profesjonalnych urządzeń. Po zakończeniu serwisu, nasza kadra pracownicza udziela merytorycznych porad w zakresie racjonalnej eksploatacji ekspresów, robotów sprzątających, czy żelazek. Poprawne korzystanie z tego typu urządzeń znacząco wpływa na ich żywotność. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu.