serwis rowenta

Serwis Rowenta Kraków

Niemiecka marka Rowenta istnieje już od 1909 roku. Dzięki doświadczeniu, wysokiej jakości i wyrafinowanej stylistyce produktów, zjednała sobie wielu konsumentów w całej Polsce, m.in. w Krakowie. Serwis Rowenta możesz przeprowadzić z naszą pomocą – autoryzowany punkt serwisowy mieści się przy ulicy Żmigrodzkiej.

Produkty Rowenta – serwis w Krakowie

Rowenta proponuje szeroką gamę artykułów dla wymagających konsumentów. Odkurzacze, żelazka czy też depilatory łączą w sobie niepowtarzalny design oraz funkcjonalne rozwiązania. Asortyment zawiera również urządzenia przyjazne środowisku – działania ekologiczne stały się jedną z najważniejszych wartości marki. Suszarka, lokówka, prostownica, depilator, maszynka do włosów, robot sprzątający, wentylator – posiadasz wymagające naprawy urządzenie Rowenta? Serwisem w Krakowie zajmuje się nasza firma – Centrum Serwisowe Espresso. Oferujemy profesjonalny serwis małego AGD – tak, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoimi sprzętami jak dawniej. Nasze punkty znajdują się we Wrocławiu i w Krakowie. Serwis Rowenta w naszym wykonaniu oznacza oddanie urządzeń w ręce fachowców.

CS Espresso – serwis marki Rowenta w Krakowie

Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy, dzięki któremu rzetelnie diagnozujemy problemy i radzimy sobie z każdą usterką. Zajmujemy się naprawianiem tzw. małego sprzętu AGD. W tym zakresie oferujemy Ci fachową i dokładną obsługę w Krakowie. Rowenta serwis – czyli konserwacja lub naprawa Twojego wyposażenia – odbędzie się szybko i sprawnie. Możesz też liczyć na korzystną cenę naszych usług oraz bezpieczną możliwość dokonywania płatności – zarówno w przypadku korzystania z naszych usług w Krakowie, jak i podczas składania zamówień w sklepie internetowym. Polecamy zakup sprawdzonych ekspresów oraz akcesoriów do zaparzania pysznej kawy, jak również innych gadżetów przydatnych w każdym domu, kompatybilnych z urządzeniami polecanych przez nas marek.

Zadbamy o sprawność Twojego sprzętu domowego

Jeśli nie wiesz, dlaczego przestał działać Twój produkt Rowenta, serwis w Krakowie CS Espresso pomoże Ci uniknąć wydawania pieniędzy na nowy sprzęt. Naprawa będzie znacznie tańsza, a dzięki niej nie będziesz musiał inwestować w zakup nowego produktu. Od lat współpracujemy z renomowanymi markami, z sukcesami pracując na zaufanie klientów. Możesz zaprosić nas do siebie lub dostarczyć swój sprzęt do punktu w Krakowie. Serwis Rowenta przeprowadzamy solidnie – z użyciem wysokiej jakości części zamiennych. A to wszystko w konkurencyjnych cenach.