serwis rowenta

Serwis Rowenta Łódź 

Rowenta stanowi jednego z czołowych producentów małego AGD na świecie. Marka została doceniona przez wielu konsumentów dzięki solidnemu wykonaniu wszelkich urządzeń, innowacyjnym technologiom wykorzystywanym do lepszej i bardziej wydajnej pracy, a także wysokiej jakości produktów. Potwierdza to fakt, że powstała ponad 110 lat temu, natomiast nadal rozwija swoje zaplecze technologiczne i oferuje niezawodny, funkcjonalny sprzęt do wielu zadań specjalnych. Co ważne, firma obrała sobie za cel produkcję urządzeń, które nie będą szkodzić naturalnemu środowisku ani podczas powstawania w fabrykach, ani w trakcie eksploatacji. Efektem tego postanowienia jest współpraca z organizacją WWF.

Serwis Rowenta w Łodzi

Uszkodzenie domowego sprzętu nie należy do najprzyjemniejszych sytuacji, zwłaszcza wtedy, gdy odkrywamy usterkę, chcąc go użyć. W końcu mało kto trzyma w domu zapasowy ekspres do kawy, żelazko, suszarkę, odkurzacz czy oczyszczacz powietrza w razie gdyby ten pierwszy się zepsuł. Dlatego właścicielowi zależy na tym, aby usunięcie usterki przebiegło jak najszybciej, a naprawa nie kosztowała tyle, co równowartość nowego urządzenia. Dlatego Centrum Serwisowe Espresso wychodzi naprzeciw oczekiwań użytkowników sprzętu marki Rowenta i oferuje kompleksowe usługi mające na celu przywrócenie urządzenia do życia. Nieważne, czy sprzęt, który chcesz nam dostarczyć, to wentylator, golarka, odkurzacz, żelazko, suszarka czy ekspres do kawy – jesteśmy specjalistami w usuwaniu wszelkich uster

Serwis Rowenta Łódź – Centrum Serwisowe Espresso

My także doceniamy innowacyjność oraz nowoczesne rozwiązania, jakie wprowadza do swoich urządzeń Rowenta. Wiemy, w jakim stopniu wielu użytkowników polega na sprzęcie tej marki, dlatego jako autoryzowany serwis zajmujemy się wszelkimi naprawami małego AGD oraz ekspresów do kawy. Usuwamy usterki w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu, dlatego nie musisz się martwić, jeśli jej czas dobiegł końca, a Twoje urządzenie uległo uszkodzeniu. Wystarczy, że wybierzesz się do naszego Centrum Serwisowego Espresso osobiście lub wyślesz nam sprzęt za pośrednictwem kuriera. Dokładnie zdiagnozujemy go, by wykryć przyczynę awarii, naprawimy uszkodzone części lub wymienimy je na nowe i uruchomimy je w celu sprawdzenia, czy naprawa przebiegła pomyślnie.

 

Jeśli posiadasz uszkodzone urządzenie marki Rowenta, nie wahaj się ani dłużej, skontaktuj się z nami, żebyśmy mogli lepiej poznać posiadany przez Ciebie sprzęt i pozwól nam zająć się nim na profesjonalnym poziomie.