Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy. Kofeina pobudza, napędza do działania i sprawia, że początek dnia staje się łatwiejszy. Jak głosi jedna z legend, pierwsze zetknięcie z ziarnami kawy miało miejsce już w 850 r. n.e. – i korzystamy z nich do dzisiaj, obecnie do ich zaparzania wykorzystując nowoczesne sprzęty różnego typu. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele mniej lub bardziej profesjonalnych ekspresów do kawy, które pozwalają nam przygotowywać wysokiej jakości napój. Jednym z najpopularniejszych producentów tego typu urządzeń AGD jest Rowenta. Sprzęty tej marki od lat obecne są w wielu polskich domach. Co jednak zrobić, jeśli nasze ulubione urządzenie ulegnie awarii, co pozbawi nas możliwości przygotowania ulubionego napoju?

Serwis – Rowenta – Olsztyn

Ekspresy do kawy znacznie ułatwiają nam życie na co dzień – pozwalają w łatwy i szybki sposób zaparzyć napój o doskonałym, głębokim smaku i pobudzającym aromacie. Choć stosunkowo mało skomplikowane w obsłudze, same w sobie są dość złożonymi konstrukcjami składającymi się z wielu elementów, które mogą ulec zniszczeniu lub zużyciu. Mimo że prawidłowe użytkowanie i regularna konserwacja ekspresu do kawy Rowenta sprawią, że ryzyko awarii będzie niewielkie, nieszczęścia się zdarzają – usterki są niestety nieodłącznym “urokiem” wszystkich sprzętów AGD, zwłaszcza tych bardziej zaawansowanych. 

 

Marka Rowenta proponuje klientom funkcjonalne i nowoczesne urządzenia różnego typu. Jeśli jesteś właścicielem jednego z nich i niepokoi Cię sposób jego działania, widzisz, że wystąpiła jakaś usterka, lub po prostu chciałbyś, aby fachowiec przeprowadził jego profesjonalną konserwację – skorzystaj z naszej oferty.

Zgłaszają się do nas klienci z wielu miast Polski, również z Olsztyna. Serwis Rowenta, który prowadzimy, oferuje kompleksowe usługi związane z naprawą urządzeń tej znanej marki. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania ekspresów tego producenta – począwszy od nieco starszych modeli, skończywszy na zaawansowanych sprzętach wyposażonych w innowacyjne rozwiązania techniczne. W naszej firmie pracują doskonale wyszkoleni specjaliści, którzy pomogą Ci uporać się z awarią urządzenia, biorąc pod uwagę jego specyfikację techniczną. Korzystamy z oryginalnych części do ekspresów, natomiast dzięki szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie zamontować również zamienniki. Jako że od lat działamy na rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów – możesz liczyć na profesjonalną obsługę, błyskawiczną naprawę oraz stały kontakt. Zrobimy wszystko, aby czas naprawy był jak najkrótszy!

Olsztyn – serwis Rowenta

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kompetencji serwisowanie urządzeń najbardziej popularnych marek na rynku nie jest dla nas wyzwaniem. Podejmujemy się nawet skomplikowanych napraw. O zaufaniu klientów świadczą liczne opinie, które są dla nas motywacją, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy atrakcyjne ceny usług i obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z naprawą lub konserwacją ekspresu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym serwisem Rowenta. W Olsztynie zaufało nam już wielu klientów!