serwis rowenta

Serwis Rowenta Szczecin

Masz w domu sprzęt marki Rowenta, jednak z różnych powodów uległ usterce i już nie funkcjonuje, tak jak trzeba? Zależy Ci na profesjonalnej pomocy? Oferujemy serwis Rowenta w Szczecinie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! 

 

Serwis Rowenta Szczecin – kompleksowa pomoc

 

Urządzenia marki Rowenta to głównie małe AGD domowe, które jest doceniane za funkcjonalność oraz użyteczność. Usterka żelazka czy ekspresu to negatywne zjawisko, dlatego nie można się dziwić, że tak wielu osobom zależy na szybkiej naprawie. Niestety, w większości przypadków samodzielne naprawianie urządzenia jest jednak skomplikowane i trudne, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego serwisu Rowenta w Szczecinie.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem tej marki, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczną naprawę Twojego sprzętu, która nie przerwie gwarancji producenta. Doskonale znamy budowę i specyfikę popularnych usterek produktów tego przedsiębiorstwa, dlatego szybko dokonamy diagnozy i także naprawimy Twoje urządzenie. 

 

Serwis Rowenta Szczecin – dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie małego AGD. Dobrze znamy popularne usterki ekspresów, odkurzaczy, kuchenek mikrofalowych, żelazek i nie tylko. Korzystamy ze sprawdzonych części zamiennych i profesjonalnych narzędzi. Pracujemy szybko i skutecznie. Oferujemy także serwis pogwarancyjny dla sprzętów innych marek, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. W razie pytań lub zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Serwis Rowenta Szczecin – kilka słów o marce

Marka Rowenta działa od 1909 roku. Przedsiębiorstwo zostało założone w Niemczech i od początku swojej działalności zjednuje wymagających konsumentów. Produkty firmy są znane z wysokiej jakości i różnorodności. Początkowo jednak nie miały wiele wspólnego z AGD, ponieważ przedsiębiorstwo tworzyło przybory dla palaczy i akcesoria toaletowe. Dopiero w latach dwudziestych marka wprowadziła do oferty takie produkty jak elektryczne żelazko, toster, ekspres do kawy czy czajnik. Na uwagę zasługuje fakt, że w 1949 r. Rowenta wprowadziła na rynek pierwsze żelazko z termostatem, a w 1957 roku pierwsze żelazko z parą. Misją przedsiębiorstwa jest zagwarantować najlepsze rezultaty poprzez przedmioty najwyższej jakości.