serwis saeco

Serwis Saeco Wrocław

Czy wiesz, że marka Saeco była pierwszym producentem urządzeń, które umożliwiały przyrządzenie espresso z ziaren kawy? Działo się to już w 1985 roku, a za tym sukcesem stało wynalezienie innowacyjnego bloku zaparzającego – działającego automatycznie. Odtąd Saeco proponuje wiele produktów dla konsumentów o różnych potrzebach – domowych i firmowych. Jeśli posiadasz jeden z nich, regularny serwis pozwoli Ci cieszyć się smakiem kawy przez długi czas. Zapraszamy do CS Espresso – zajmujemy się naprawą Saeco we Wrocławiu.

Ekspresy do kawy Saeco. Serwis Wrocław 

Nie potrafisz żyć bez kawy? Doskonale Cię rozumiemy. Naszym zadaniem jest konserwowanie ekspresów, aby służyły bezawaryjnie przez jak najdłuższy czas. Usuwamy też usterki, które zdarzają się nawet w tak dobrych sprzętach jak Saeco. Serwis we Wrocławiu przeprowadzamy przy ulicy Żmigrodzkiej 81-83 lok. 2, jednak z chęcią przyjedziemy do Twojego domu lub firmy (albo wyślemy do Ciebie kuriera). Nasi fachowcy zajmą się urządzeniem, tak abyś nie musiał odmawiać sobie ulubionego napoju. Jest to istotne zarówno w przypadku posiadania sprzętu na użytek własny, jak i w przedsiębiorstwach, w których profesjonalny ekspres do kawy jest wizytówką biura lub wyposażeniem gastronomicznym.

Naprawa i serwis Saeco. Wrocław i okolice

CS Espresso stawia na dokładność i szybkość działania, połączone z atrakcyjnością cen. Działamy prężnie i skutecznie, opierając się na doświadczeniu i urządzeniach wysokiej klasy. Dzięki nim potrafimy rzetelnie zdiagnozować powstały problem i podjąć odpowiednie działania. Niestety samodzielne próby naprawienia zaawansowanych technologicznie sprzętów mogą skończyć się pogorszeniem sytuacji. Mieszkasz lub posiadasz firmę we Wrocławiu? Serwis Saeco będzie krótszy i efektywniejszy, jeśli zlecisz go specjalistom. Fachowcy z CS Espresso znają specyfikę i budowę skomplikowanych ekspresów do kawy. Nasz serwis Saeco we Wrocławiu to również oryginalne elementy od producenta oraz sprawdzone części zamienne.

Profesjonalny serwis, szybka realizacja, bezpieczne płatności, dobre ceny

Stacjonarnie działamy w dwóch miastach w Polsce – jest to Kraków i Wrocław. Serwis Saeco to jedna z proponowanych przez nas usług. Zajmujemy się jednak nie tylko urządzeniami tej marki. Poza ekspresem naprawisz u nas również tzw. małe AGD. Jeśli potrzebujesz pomocy, a znajdujesz się w innym rejonie kraju – skontaktuj się z nami. Wyślemy kuriera, który odbierze uszkodzony ekspres lub inne urządzenie. Zapraszamy też do sklepu internetowego, w którym kupisz rozmaite akcesoria do przyrządzania wyśmienitych napojów.