serwis tefal

 

Na rynku istnieje wiele rodzajów ekspresów. Jedni wolą w pełni zautomatyzowane ekspresy ciśnieniowe, które za pomocą jednego przycisku mielą ziarna, odmierzają odpowiednią ilość wody dla danego rodzaju kawy, podgrzewają ją i łączą je ze sobą, tworząc ulubiony napój. Inni stawiają na niskociśnieniowe ekspresy kolbowe, w których woda przelewana jest do pojemnika z kawą za pomocą pompy. Kolejni ze względu na wygodę i różnorodność napojów wybierają ekspresy na kapsułki. My natomiast nie rozstajemy się z klasycznym ekspresem przelewowym marki Tefal, dzięki któremu przygotujesz na raz cały dzbanek kawy.

Ekspresy przelewowe, choć są najprostszymi urządzeniami tego typu, również mogą dotykać różnego rodzaju dolegliwości na skutek uszkodzenia bądź intensywnej eksploatacji. Centrum Serwisowe Espresso poradzi sobie w każdej sytuacji.

Serwis ekspresów marki Tefal – Białystok

Niestety każde urządzenie prędzej czy później z jakiegoś powodu czeka awaria. Naszym zadaniem jest, aby jej skutki nie były dla Ciebie tak bardzo dotkliwe. Z tego względu jeśli Twój ekspres przelewowy marki Tefal przestał właściwie funkcjonować, my postawimy go na nogi niczym mocna czarna kawa o poranku.

Specjalizujemy się w naprawach i serwisie ekspresów wielu znanych firm, w tym marki Tefal. Z tego względu te urządzenia nie mają przed nami żadnych tajemnic, a my doskonale wiemy, gdzie może leżeć przyczyna problemu, by szybko, sprawnie i skutecznie ją wyeliminować.

Serwis Tefal Białystok – ratunek dla przelewowych ekspresów

Kiedy zauważysz, że z Twoim ekspresem jest coś nie tak, dostarcz go do nas osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Nasi doświadczeni pracownicy kompleksowo zajmą się sprzętem – dokładnie prześwietlą w celu zdiagnozowania przyczyny usterki, rozbiorą go i wymontują uszkodzoną część, naprawiając ją bądź wymieniając na nową.

Wychodzimy z założenia, że wieloletnia sprawność ekspresu opiera się nie tylko na dobrym, szybkim i skutecznym serwisowaniu, ale również na wiedzy samego właściciela na temat posiadanego przez niego modelu. Dlatego poza naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną oferujemy również poradę w kwestii codziennego użytkowania oraz pielęgnacji urządzenia marki Tefal, aby jak najdłużej przygotowywało dla Ciebie kawę.

Jeśli szukasz serwisu, który poradzi sobie z usterką nękającą Twój ekspres przelewowy, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz kontaktowy. Daj swojemu urządzeniu drugie życie, by dalej mógł cieszyć Cię aromatyczną kawą