serwis tefal

Serwis Tefal Rzeszów

Masz sprzęt marki Tefal, który z różnych przyczyn uległ usterce? Musisz skorzystać z pomocy autoryzowanego partnera tego przedsiębiorstwa lub interesują Cię naprawy pogwarancyjne. Zapewniamy profesjonalny serwis Tefal w Rzeszowie. Kierujemy się rzetelnością pracy oraz specjalistyczną obsługą. Zapraszamy do współpracy.

Autoryzowany serwis Tefal – Rzeszów

Urządzenia marki Tefal wyróżniają się pod względem jakości wykonania, przydatności oraz stosunkowo niskiej ceny. Firma zajmuje się produkcją szeroko pojętego małego AGD. W jej ofercie znajdują się więc frytownice, żelazka, blendery, czajniki, szatkownice czy sokowirówki, opiekacze, wypiekacze do chleba, grille elektryczne, ale też odkurzacze, urządzenia do prasowania i skomplikowane roboty kuchenne. Samodzielna naprawa może być wyjątkowo skomplikowana, ponadto przerwie obowiązującą gwarancję producenta. Z tego powodu warto korzystać z profesjonalnej pomocy. Oferujemy autoryzowany serwis Tefal w Rzeszowie. Wszystkie działania wykonamy na oryginalnych częściach, zgodnie ze schematami dostarczanych urządzeń. Dzięki temu można mieć pewność, że naprawa przyniesie oczekiwane skutki. Jednocześnie gwarancja nie zostanie przerwana.

Profesjonalny serwis Tefal w Rzeszowie

Pomoc doświadczonych serwisantów pozwoli Ci szybko otrzymać naprawiony już produkt. Naprawialiśmy już wiele modeli marki Tefal, niezależnie od tego, czy zepsuło się żelazko, ekspres przelewowy czy elektryczny grill. W naszej pracy używamy profesjonalnych narzędzi oraz doskonale znamy specyfikę naprawianego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko wykryć powód usterki, a jednocześnie uporać się z nią. Udzielamy pomocy gwarancyjnej, ale świadczymy także usługi pogwarancyjne, jeśli Twój produkt Tefal został uszkodzony po danym okresie. Wiemy, że funkcjonowanie bez np. czajnika elektrycznego czy żelazka jest dość problematyczne, dlatego zawsze staramy się pracować nie tylko skutecznie, ale też szybko.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Tefal? Rzeszów

Jesteśmy gronem specjalistów, mających doświadczenie w naprawie małego AGD oraz ekspresów do kawy. Od lat śledzimy nowe rozwiązania technologiczne pojawiające się na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się usterkami najbardziej nowoczesnych sprzętów. Pracujemy szybko, a usługi wykonujemy w konkurencyjnych cenach. Ty natomiast nawet nie musisz wychodzić ze swojego domu. Realizujemy naprawę wysyłkową. Oznacza to, że wystarczy nam wysłać uszkodzony sprzęt, a nasi specjaliści szybko zdiagnozują problem i dokonają naprawy, po uprzedniej akceptacji kosztów serwisowania.

Oferujemy nie tylko serwis marki Tefal dla klientów z Rzeszowa, ponieważ wykonujemy autoryzowane usługi naprawcze produktów firm, takich jak Rowenta, WMF oraz Krups. Ponadto proponujemy pogwarancyjne naprawy urządzeń Saeco, Philips, Delonghi, Siemens, Dyson, Zelmer, Neato, Graef, Kenwood, Melitta, Kitchenaid i Jura.